Telefonnummer: 0048 603 320 002 e-mail: classic-metal@classic-metal.pl

KONTAKT_DE

ANSCHRIFT:


ul. Zakladowa 5
68-200 Żary

Dane do fakturowania:
PPH Classic Dorota Szwabowicz
Ul. Leśna 3
65-794 Zielona Góra
NIP: 929-009-48-81
REGON: 006107390


SEKRETARIAT:

Katarzyna Mielczarek

Tel: 0048 603 320 002
E-mail:
classic-metal@classic-metal.pl
katarzyna.mielczarek@classic-metal.pl

MANAGEMENT:

General Director
Marta Hernik
Tel: 0048 533 335 338
E-mail:
marta.hernik@classic-metal.pl

General Director
Jacek Wośkowiak
Tel: 0048 513 456 032
E-mail:
jacek.woskowiak@classic-metal.pl


PRODUKTION:

Produktion Manager
Grzegorz Sajna
Tel: 0048 533 373 022
E-mail:
grzegorz.sajna@classic-metal.pl

Project Coordinator
Maciej Januś
Tel: 0048 730 858 830
E-mail:
maciej.janus@classic-metal.pl

DZIAŁ KONSTRUKCYJNY:

Konstruktionsabteilung Manager
Piotr Worobij
Tel: 0048 533 373 021
e-mail:
piotr.worobij@classic-metal.pl

Konstrukteur
Dariusz Tomkiewicz
Tel: 0048 601 297 768
e-mail:
dariusz.tomkiewicz@classic-metal.pl

Konstrukteur
Konrad Auchimowicz
E-mail:
konrad.auchimowicz@classic-metal.pl

Konstrukteur
Emil Kulas
E-mail:
emil.kulas@classic-metal.pl

DZIAŁ TECHNOLOGICZNY:

Technologist ( Laserzuschnitt, Kunstsoffbearbeitung)
Tomasz Terlecki
Tel: 0048 500 276 369
E-mail:
tomasz.terlecki@classic-metal.pl

Technologist ( Laserzuschnitt, Kunststoffbearbeitung)
Łukasz Grzybowski
Tel: 0048 533 323 485
E-mail:
lukasz.grzybowski@classic-metal.pl

Technologist (Bearbeitung)
Piotr Gliniak
Tel: 0048 533 323 481
E-mail:
piotr.gliniak@classic-metal.pl

1