Tel.: 0048 603 320 002 e-mail: classic-metal@classic-metal.pl

STRONA GŁÓWNA

8 lat na rynku

Firma CLASSIC METAL powstała w 2008 roku. Jest nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się zakładem.

W 2014r. znacznie unowocześniła swój park maszynowy kupując wielkogabarytowe centrum obróbcze oraz wiele innych nowoczesnych maszyn.

Współpraca

Jesteśmy otwarci szczególnie na długoterminową współpracę, opartą na wysokiej jakości naszych wyrobów, konkurencyjnych cenach i krótkich terminach dostaw.

Wykonujemy zlecenia zarówno jednostkowe jak i seryjne na podstawie przekazanej dokumentacji technicznej jak również własnych projektów stworzonych w oparciu o wytyczne klienta.

Zakres robót

Nasza produkcja obejmuje projektowanie i wytwarzanie przenośników, podajników, manipulatorów, stołów odstawczych i centrujących, separatorów blach, podstaw do robotów, ogrodzeń przemysłowych i innych urządzeń służących poprawie automatyzacji produkcji i podnoszenia jej jakości. Prowadzimy również w szerokim zakresie usługi z zakresu cięcia i obróbki plastycznej blach oraz obróbki skrawaniem.

Produkcja

Nasza produkcja obejmuje projektowanie i wytwarzanie przenośników, podajników, manipulatorów, stołów odstawczych i centrujących, separatorów blach, podstaw do robotów, ogrodzeń przemysłowych i innych urządzeń służących poprawie  automatyzacji produkcji i podnoszenia jej jakości. Prowadzimy również w szerokim zakresie usługi z zakresu cięcia i obróbki plastycznej blach oraz obróbki skrawaniem.

Projektowanie!

 Nasza firma oferuje usługi projektowe oraz wsparcie i doradztwo techniczne. Aktualnie pracujemy na programach SolidWorks, ZWCAD i Tekla. Nasza kadra inżynierska jest w stanie świadczyć usługi konstrukcyjne na najwyższym poziomie.

Doświadczenie

Nasza kadra inżynierska posiada duże doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej pracy dla uznanych firm polskich i zagranicznych takich jak ABB, VW, Skoda, BMW i inne.

Z przyjemnością odpowiemy na Państwa zapytania ofertowe.
W celu poznania naszych możliwości produkcyjnych prosimy zapoznać się z naszą ofertą.

 

OFERTA

Podczas naszej siedmioletniej działalności zrealizowaliśmy ponad sto projektów wraz z wdrożeniem. Nasze urządzenia pracują na większości kontynentów:

DOSTARCZAMY DLA NAJLEPSZYCH:wszystkie logaBW

1