Tel.: 0048 603 320 002 e-mail: classic-metal@classic-metal.pl

STRONA GŁÓWNA

9 lat na rynku

Firma CLASSIC METAL powstała w 2008 roku. Jest nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się zakładem.
W 2014r. znacznie unowocześniła swój park maszynowy kupując wielkogabarytowe centrum obróbcze oraz wiele innych nowoczesnych maszyn.

Współpraca

Jesteśmy otwarci szczególnie na długoterminową współpracę, opartą na wysokiej jakości naszych wyrobów, konkurencyjnych cenach i krótkich terminach dostaw.
Wykonujemy zlecenia zarówno jednostkowe jak i seryjne na podstawie przekazanej dokumentacji technicznej jak również własnych projektów stworzonych w oparciu o wytyczne klienta.

Produkcja

Nasza produkcja obejmuje projektowanie i wytwarzanie przenośników, podajników, manipulatorów, stołów odstawczych i centrujących, separatorów blach, podstaw do robotów, ogrodzeń przemysłowych i innych urządzeń służących poprawie  automatyzacji produkcji i podnoszenia jej jakości. Prowadzimy również w szerokim zakresie usługi z zakresu cięcia i obróbki plastycznej blach oraz obróbki skrawaniem.

Projektowanie

Nasza firma oferuje usługi projektowe oraz wsparcie i doradztwo techniczne. Aktualnie pracujemy na programach SolidWorks, ZWCAD i Tekla. Nasza kadra inżynierska jest w stanie świadczyć usługi konstrukcyjne na najwyższym poziomie.

Doświadczenie

Nasza kadra inżynierska posiada duże doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej pracy dla uznanych firm polskich i zagranicznych takich jak ABB, VW, Skoda, BMW i inne.

Z PRZYJEMNOŚCIĄ ODPOWIEMY NA PAŃSTWA ZAPYTANIA OFERTOWE. W CELU POZNANIA NASZYCH MOŻLIWOŚCI PRODUKCYJNYCH PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ.

 

 

OFERTA

PODCZAS NASZEJ DZIEWIĘCIOLETNIEJ DZIAŁALNOŚCI ZREALIZOWALIŚMY PONAD DWIESCIE PROJEKTÓW WRAZ Z WDROŻENIEM. NASZE URZĄDZENIA PRACUJĄ NA WIĘKSZOŚCI KONTYNENTÓW.

DOSTARCZAMY DLA NAJLEPSZYCH:wszystkie logaBW

1