Tel.: 0048 603 320 002 e-mail: classic-metal@classic-metal.pl

O NAS

Oddział CLASSIC-METAL od 2008 roku realizuje dostawy dla naszych klientów – począwszy od pojedynczych, jednostkowych struktur i urządzeń po złożone, wieloetapowe projekty.

Jesteśmy doświadczonym w branży zespołem. Nasza kadra zarządzająca, konstruktorzy, technolodzy i pracownicy produkcyjni stanowią zgrany zespół ludzi z wieloletnim doświadczeniem.

NASZE ATUTY:

RZETELNOŚĆ NA KAŻDYM ETAPIE NASZEJ PRACY

Odpowiadamy na wszystkie nadesłane zapytania. Projekty realizujemy z najwyższą starannością według wytycznych klienta.

Jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom. Nasze realizacje dostarczamy terminowo z poszanowaniem wytycznych związanych z międzyoperacyjną kontrolą jakości. Produkty finalne podlegają zawsze wewnętrznej kontroli jakości. W obecności  klienta przeprowadzamy testy funkcjonalne przed dostawą, gwarantujemy, że nasze produkty dostarczane do miejsc przeznaczenia są zawsze sprawdzone pod względem zgodności z zamówieniem, funkcjonalności, sprawności działania i estetyki wykonania.

KONKURENCYJNOŚĆ

W ramach wieloletniej współpracy z naszymi klientami wypracowaliśmy nadrzędne zasady – nie realizujemy ślepo powierzonych projektów, angażujemy się w wypracowanie rozwiązań optymalnych mając na uwadze koszty i funkcjonalność.

Dostarczamy niejednokrotnie nasze realizacje w trybie pilnym.

Planujemy realizację projektów wspólnie z klientem i realizujemy te plany na czas.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Projektujemy, dajemy dobre i sprawdzone rozwiązania.

Wytwarzamy w oparciu o nowoczesny i szeroki park maszynowy – 99% w naszej siedzibie – eliminujemy nierzetelnych i nieterminowych podwykonawców.

Dajemy wsparcie podczas instalacji – wysyłamy grupy montażowe lub kierownika montażu

INNOWACYJNOŚĆ

Już dwukrotnie skorzystaliśmy ze wsparcia Unii Europejskiej w ramach Narodowej Strategii Spójności Innowacyjna Gospodarka. Jesteśmy beneficjentem dofinansowania w ramach działania 4.3 Kredyt technologiczny osi priorytetowej 4 Inwestycje w innowacyjne przedsięwzięcia Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013. Zrealizowaliśmy następujące projekty:

1) Wdrożenie „manipulator paneli fotowoltaicznych” i „automatyczny system podawania materiału na liniach pras”.

2) Wdrożenie innowacyjnej technologii na potrzeby linii do formowania konstrukcji metalowych.

 

 

Dzięki powyższym przedsięwzięciom udało nam się wdrożyć  do produkcji innowacyjne i nowoczesne rozwiązania.

Zrealizowaliśmy inwestycje, które pomogły zorganizować naszą firmę w sposób, który umożliwia nam realizowanie zleceń kompleksowo a pracownikom daje narzędzia i przestrzeń pracy, które pozwalają wygrywać walkę konkurencyjną.

STAWIAMY NA JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO PRACY

certyfikat

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

1