Tel.: 0048 603 320 002 e-mail: classic-metal@classic-metal.pl

KARIERA

Zapraszamy do nadsyłania swoich zgłoszeń na stanowiska:

Konstruktor Mechanik (z doświadczeniem w projektowaniu)

Opis stanowiska i wymagania: realizacja samodzielnych projektów, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, obsługa SolidWorks, AutoCad, wiedza techniczna budowy maszyn i znajomość rysunku technicznego. Wykształcenie wyższe techniczne.

Operatorzy maszyn CNC (frezarka, tokarka, laser, plazma, prasa krawędziowa)

Wymagania: doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego operatora, wykształcenie techniczne, znajomość rysunku technicznego, umiejętność samodzielnej obsługi maszyn obróbki metalu – CNC, rzetelność, sumienność, dokładność.

Spawacze

Wymagania: spawanie metodą MIG/MAG/TIG, uprawnienia i doświadczenie zawodowe, znajomość rysunku technicznego, samodzielność, dokładność, rzetelość. Inne umiejętności ślusarskie będą atutem.

Oferujemy: atrakcyjne zarobki w zależności od zaangażowania i wyników pracy, możliwość rozwoju, pracę odpowiedzialną i w dużym stopniu samodzielną w prężnie rozwijającej się firmie!

CV prosimy przesyłać na adres:

classic-metal@classic-metal.pl

1